Kontakt

Kontakt

Vill du kontakta något av företagen direkt finns kontaktuppgifter på respektive företags sida.

Vägen ut! kooperativen

Fiskhamnsgatan 41 D

414  58 Göteborg

tel 010-707 93 00

vagenut@vagenut.coop

Öppettider

Mån-fre 9.00 - 16.00
Lunchstängt: 12.00 - 12.30 

 


Visa större karta


VD

Pernilla Svebo Lindgren

tel 010-707 93 01

pernilla@vagenut.coop

 


Arbetsträning och karriärstöd

Magdalena Herrnsdorf

tel 010-707 93 31

magdalena@vagenut.coop

Maria Runklint 

tel 010- 707 93 08

maria.runklint@vagenut.coop

Lotta Gustavsson

tel 010-707 93 03

lotta.gustavsson@vagenut.coop

Christina Xenos

tel 010-707 93 09

christina.xenos@vagenut.coop

 


Franchiseledare Villa Vägen ut! 
Boende- och kvinnofrågor

Lotta Gustavsson

tel 010-707 93 03

lotta.gustavsson@vagenut.coop

 


Franchiseledare Vägen ut! Arbetsträning

Daniel Wiese

daniel@vagenut.coop

Magdalena Herrnsdorf

tel 010-707 93 31

magdalena@vagenut.coop

 


Franchiseledare Le Mat Sverige

Elisabet Abrahamsson

tel 010-707 93 02

elisabet@vagenut.coop


 

Unga vuxna och kriminalvård

Christina Xenos

tel 010-707 93 09

christina.xenos@vagenut.coop

 


Kommunikationsansvarig

Petra de Boer

tel 010-707 93 58

petra.deboer@vagenut.coop